haber oku

HOCAYA GÜVENELİM

Bekir Gürgen ~ 19 Eylül 2023 ~ KÖŞE YAZILARI ~ 226 Kez Görüntülendi. A- A+

Edirne sporumuzu 2023-2024 sezonunda evimizde oynayacağımız ilk maç’da seyretmek için heyecanla tribünde yerimizi aldık.

Edirne Sporumuz kaleci, dörtlü defans,bir ön libero, sağ ve sol açık bir serbest oyuncu birde santrafor dizilişi  ile sahada yer aldı. ilk dakikalarda takımlar kontrollü oyunu tercih etti. 41.dakikada Edirne spor, ilk ciddi atağını yaptı sol taraftan kapttığımız topu Uğur Ayhan’ın şutu ile sonuçlandı. Aliağa kalecisi Ahmet Pekgöz (Edirneli), sağ tarafına yatarak başarılı bir şekilde çıkardı. İkinci yarıya Aliağa spor,hücumda baskı yaparak Edirne spor’u hataya zorladı. 57.dakiadan bu baskının sonucunu alan Aliağa spor,soldan yapılan ortayı Mehmet Uysal’ın kafa vuruşu gole çevirdi. Daha sonraki dakikalar orta alan mücadelesi olarak geçti.

Edirne Spor oyun anlayışını, geliştirerek çabuk ve isabetli oynayarak oyun  rakibe kabul ettirebilir buda oyuncularımızın birbirlerini daha iyi tanıyarak ve takım oyunlarını geliştirmeleri ile  mümkün olacaktır.

Ümitsizliğe kapılmadan çok çalışarak bu sorunlar giderilecektir. Burada Hamza hocamıza güvenmemiz gerektiğine inanıyorum. Saygılarımla


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: