haber oku

UMUT HER ZAMAN VARDIR

Muhammed Aksel KUZU ~ 19 Eylül 2023 ~ KÖŞE YAZILARI, Tüm Manşetler ~ 96 Kez Görüntülendi. A- A+

Öncellikle uzun bir aradan sonra Edirne spor, seyircisi ile kavuştu. Güzel bir ortam hatırı sayılır derecede seyirci vardı. Yeni transferlerle birlikte iyi bir oyun ve galibiyet özlemi çeken herkes stada gelmişti. Ancak sonda yazacağımı başta yazayım. Tam bir hayal kırıklığı oluştu.

Gümüşhane’de alınan beraberlik sonrası yapılan basın toplantısında Hamza hoca umut vadeden açıklamalarını dinlediğimizde hepimiz bu sene iyi transferler yapıldığı, en azından play-of’ lar için iddaa lı  bir takım izleyeceğimiz kanısına kapıldık.  Etkisiz bir oyun sahada hiçde galibiyete odaklanmamış bir Edirne spor, izledik. Oyuncu bazlı bir inceleme için daha çok erken olsada 33 numaralı Fevzi’nin çok etkisiz ve isteksiz olması gözlerden kaçmadı. Geçen sezon Amasya spor’da 30 maçda 10 gol atan bir futbolcudan daha fazla katkı bekeniyordu. İlk atağımızı 31 . dk’da isabetsiz bir şu ile bulduk,1-0 gerideyiz ve forvet takviyemizi dk 82’de Ahmet Baykal ile yaptık 1-0 geriye düştükten sonra takım olarak oyunu çevirmek için maalesef hiç sahada tam olarak gerekli reaksiyonu veremediler. Taçların bile kullanırken geçen süre ne kadar isteksiz olduğumuzu anlatmak için yeterli olacaktır. Takımımızı belirli bir iskeleti olup bu iskelte üzerinden bazı değişiklikler ile sezonu tamamlamayız. Geçen sezon bu takımda umut vadeden 2-3 topçu kardeşimiz vardı neden takımda tutulmayıp sıfırdan bir kadro oluşturulduğu tamamen muamma. Umarım yapılan transferlerden pişmanık duyulup Edirne spor’un her sezon kronik hastalığı olan devre arası 10-15 transfer işlerine girilmez.
Tabi burada asıl atlanılmaması gereken konu rakip takımın kalesinde Edirne’nin öz evladı olan Ahmet Pekgöz’ün gayet başarılı bir performans çıkarması kendi kalemize küme düşen takımdan kaleci bulup getiriyoruz ama söz konusu öz evlatlarımızı bu takıma getirmek olunca nedense alerjimiz oluyor. Ahmet Pekgöz’ü izlerken bütün seyircilerin benim le aynı fikirde olduğuna eminim.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: