haber oku

GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

admin ~ 30 Kasım 2023 ~ DİĞER BRANŞLAR, Tüm Manşetler ~ 313 Kez Görüntülendi. A- A+

EDİRNE TEMSİLCİSİ KARAAĞAÇ ARDASPOR KADIN FUTBOL TAKIMI SEZONU AÇTI

TFF Kadınlar 3.Liginde İlimizi temsil eden Karaağaç Ardaspor  Kadın futbol takımı görkemli bir sezon açılışı gerçekleştirdi.

 

Karaağaç Ardaspor Kadın Futbol sezonu açılışını Karaağaç Mahallesindeki özel bir işletmede gerçekleştirdi. Açılışa Edirneli olan Fenerbahçe Kadın Futbol takımı kaptan Ecem Cumret şeref konuşu olarak katıldı. Açılışta Kulüp Başkanı Birol Salçın, Trakya Üniversitesi Kırkpınar Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Y. Doç Dr. Cüneyt Taşkın, Olin’i Temsilen Pazarlama Müdürü Melih Kirişada ve birçok davetli katıldı.
Açılışta konuşma yapan Karaağaç Ardaspor Kulüp Başkanı Birol Salçın, ”Burada kadın futbol takımımızın kuruluşunun birinci yılı münasebetiyle bir araya geldik. Kulübümüz resmiyette 50 yıllık bir kulüp ama branş olarak kadın futbol takımı olarak ilk yılımızı doldurduk. Bir hevesle çıktığımız yolda kısa sürede çok başarılı sonuçlar elde ettik. Sahada çok güzel oyunlar çıkardık ve bir birliktelik sağladık. Bununla birlikte altyapı takımları kuruldu. Orada da çok yetenekli kardeşlerimiz var. Süreç ilerliyor bu ilk yılımız bundan sonra nice yıllar bu kadın futbol takımı Edirne’de Karaağaç Arda Spor Kulübü’müz tarafından temsil edilecek. Şehrimizden nice Ecem Cumretler çıkacak. Biz kulübümüz olarak her zaman elimizden geleni vermeye çalışacağız. Trakya Üniversitesi ile bağlantı kurduğumuzda, projelerimizi anlattığımızda bize sürekli destek oldular. A takımı oyuncu gurubu çoğunlukla Trakya Üniversitesi öğrencilerinden kuruldu. Üniversite olarak her zaman yanımızda oldular. Edirne Fenerbahçeliler Derneği’ne göndermiş oldukları çiçek için ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Kadın Futbol Takımı kaptanı açılışta yaptığı konuşmada,”Karaağaç Arda Spor Kadın Futbol Takımını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da takip ediyoruz. Sürekli birlikteyiz. Güzel bir oluşumun içerisindeyiz. Erkek futbol takımı olarak biz de kadın futbol takımının arkasındayız. Güzel bir birliktelik yakaladık. Güzel bir şekilde devam etmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Fenerbahçe Kadın Futbol takımı oyuncusu Ecem Cumret ise yaptığı konuşmada,”Ben Almanya’da doğdum ve büyüdüm. Bu benim Türkiye’de 4’üncü sezonum. 2 sezondur da Fenerbahçe Spor Kulübü’nde oynuyorum. Altyapım Almanya’da 2016-2017 senesinde Ataşehir Belediye Sporda oynadım. O sene şampiyon olmuştuk ve ondan sonra Antep’e transfer oldum. Orada da bir şampiyonluk yaşadım. 2 sezondur da Fenerbahçe’de oynuyorum. Aynı zamanda 3 kaptandan birisiyim. Edirneliyim ve memleketime çok önem veren birisiyim ve sizleri görmek benim için çok gurur verici. Eminim ki sizler benim olduğum yerden çok daha iyi yerlere gelirsiniz. Bugün burada olduğum için çok mutluyum. Umarım hepinizin yolu açık olur”dedi

Programda Karaağaç Arda Kadın Futbol Takımı Kaptanı Ayşegül Yağar, Fenerbahçeli Ecem Cumret’e çiçek verip forma hediye etti. Daha sonrasında yeni sezon pastasının kesimi gerçekleştirildi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: