haber oku

ASKF’DE SEÇİM HEYACANI

admin ~ 08 Haziran 2024 ~ Genel, Gündem, Tüm Manşetler ~ 149 Kez Görüntülendi. A- A+

EDİRNE ASKF’DE SEÇİM HEYACANI

Edirne Amatör Spor kulüpleri Federasyonunun (ASKF) 16. Olağan kongresi bugün gerçekleştiriliyor, iki adayın yarışacağı kongre bugün saat 13:00’da Edirne Askf binasında gerçekleştirilecek.

Edirne’de yerel ligleri organize eden ASKF’de bugün Seçim heyacanı yaşanacak, mevcut başkan Muzaffer Yıldırım yeniden aday olurken, karşısında yönetim kurulunda bulunan Ayhan Dinç aday oldu 2 adayın yarışacağı seçimi kimin kazanacağı merakla bekleniyor.

Haziran ayında üç yıllık süreci tamamlayan  Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu için bugün yapılacak seçim için heyacan yüksek. Yeni dönemde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı olmak için şuana kadar mevcut Başkan Muzaffer Yıldırım ve ASKF yönetiminde bulunan Ayhan Dinç bulunuyor, iki adayda yeni dönem için Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı için liste hazırlıklarını tamamladılar başkan adayları  listelerini güçlü tutmak ve amatör spor kulüplerinin onayını almak için de çalışmalarını sürdürmeye devam ettiler. Bugün yapılacak olan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerde 250’e yakın delegenin oy kullanması bekleniyor.

 


Etiketler: ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: