haber oku

YEREL LİG’DE 12. HAFTA

admin ~ 08 Mart 2024 ~ 1.AMATÖR, SAL, Tüm Manşetler ~ 231 Kez Görüntülendi. A- A+

AMATÖRLER SON DÜZLÜĞE GİRİYOR

29 Takımın mücadele ettiği Edirne Yerel Amatör Lig’de 12. Hafta maçları nefes kesecek. 10.03.2024 Pazar günü oynanacak müsabakaların yerleri ve sahaları belli oldu.

Edirne Yerel liglerinde son düzlüğe girerken ligin 12. haftasında birbirinden zorlu maçlar futbol severleri bekliyor.
Süper Amatör A Grubunda haftanın maçı Genç Aslanlar ile  Enez arasında olacak Genç Aslanar 1 puan alması durumunda play-off’u garantilerken, Enez maçtan puan alamaması durumunda Süper Amatör’e veda edecek.
Süper Amatör B Grubunda lider İpsalaspor ligden çekilen Çarşıspor ile oynayacağı için 3 puanı hükmen almış oluyor ve Süper Amatör Play-Off ları garantileyen ilk takım oldu.
1. Amatör A Grubunda Play Off’u garantileyen Tuncaspor ve Kaleiçispor Saraçhane sahasında rakiplerini ağırlayacaklar, Tıncaspor Hıdırağa FK’yı konuk ederken, Kaleiçispor, küme düşmememek için mutlak 3 puana ihtiyacı olan Gazimihalspor’u konuk edecek.
1. Amatör B Grubunda Havsaspor birinci amatöre geçen hafta veda etmişti, 18 Kasım Kurtuluşspor , Keşan 1984 kültürspor karşısında 1 puan alması durumunda Play-off ları garantiliyor

Süper Amatör ve 1. Amatör’de oynanacak olan 12 hafta karşılaşmalarının tamamı şu şekildedir;

SÜPER AMATÖR A GRUBU

14.00 ENEZ – GENÇ ASLANLAR (ENEZ)

14.30 K. ARDA – YILDIRIM GB (SARAÇHANE 1)

16.45 K.KARLIOVA – OSMANLI (SARAÇHANE 1)

SÜPER AMATÖR B GRUBU

15.00 LALAPAŞA – KEŞAN ANAFARTALAR (YILDIRIM İBRAHİM ACAR)

15.00 Y.İMARET – MEGA GENÇ (YENİ İMARET)

1. AMATÖR A GRUBU

12.00 TUNCA – HIDIRAĞA (SARAÇHANE 1)

13.00 KALEİÇİ – GAZİMİHAL (SARAÇHANE 2)

14.00 KİRİŞHANE – ENDER (SARAÇHANE 2)

15.30 SÜLOĞLU – SARAÇHANE (SÜLOĞLU)

1.AMATÖR B GRUBU

13.00 AŞÇIOĞLU – KIRCASALİH (OĞUZ ARDA SEL SENTETİK SAHA)

14.00 HAVSA – YENİ KARPULU (HAVSA)

16.00 18 KASIM KURTULUŞ – 1984 KÜLTÜR (OĞUZ ARDA SEL SENTETİK SAHA)

 


Etiketler: , ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: