haber oku

YENİKARPUZLUSPOR’DA ZOR GÜNLER

admin ~ 19 Ekim 2023 ~ 1.AMATÖR, Tüm Manşetler ~ 488 Kez Görüntülendi. A- A+

YENİKARPUZLUSPOR’DA FUTBOLCULAR SESSİZLİĞE SES ÇIKARDI

Yıllardan bu yana amatör liglerde boy gösteren Yeni Karpuzluspor’un vefakar futbolcuları 12 Kasım’da başlayacak lig öncesinde yönetimin başlayacak sezon öncesinde bir hareket etmesinden dolayı sessizliğe ses çıkardılar. Takım kaptanı kulübün sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı. Başkan Burak Oktay’da en kısa zamanda kongre olacağını ve kongre zamanını beklediklerini söyledi.

Yenikarpuzluspor oyuncularının yaptığı açıklama;

Beldemiz takımı Yenikarpuzluspor bu yılda 1.amatör kümede mücadele etmek için yukarıdan gerekli ilgi ve alakayı ne yazık ki eskisi gibi görememektedir.
Bu nedenle yaklaşan müsabakalar öncesi
Hiç bir hazırlık ve yapılanma olmaması biz oyuncu grubunu son derece üzmektedir.

Oysa ki Sporsal faaliyetler her kesimde insanları birleştirici ve kaynaklaştırıcı özelliklere sahip olan etkinliklerdir.

Yeni Karpuzlu kulübünün kapılarına kilit asıp kapamak ve herhangi bir somut adım atılmaması bizlerin ve en başta yönetim kurulu ve arkasında Destek olarak bulunan Yeni Karpuzlu Beldesinindir.

Geç kalınmadan;
Gerekli açıklamanın yapılmasını istiyoruz.
Aksi takdirde oyuncularımızın ve gelecek için umutlu olan gençlerimizin diğer takımlara gidip sporlarından mağdur kalmayıp futbol oynama isteklerini değerlendirmeleri önemli.

Koca bir çınar olan YeniKarpuzluspor
Tarihe karışabilir

Bizler karışmaması için mücadelemizi veriyoruz
Saygılarımızla.  Futbolcu grubu


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: