haber oku

TUNCASPOR KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

admin ~ 22 Ekim 2023 ~ 1.AMATÖR, Tüm Manşetler ~ 705 Kez Görüntülendi. A- A+

TUNCASPOR KÜLLERİNDEN DOĞUYOR
Yıllarca Süper Amatör Lig’de boy gösterdiğinde Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak için çalışan ve sonunda BAL’a çıkmasına rağmen semt ve iş adamlarının desteğini bulamayan Tuncaspor, kapanmanın eşiğinden döndü. BAL’dan düştükten sonra geçen sezon SAL’a katılamayarak 1.Amatör Lig’e düştü. Bu sezon öncesinde yönetim belirsizliği içerisinde boğuştu. Geçmiş yönetimlerde yer alan Serkan Giyik, İbrahim Cihan ve diğer yöneticilerin sahip çıkması ile beraber 1.Amatör Lig için tekrar kolları sıvadılar.
SEZON ÖNCESİ NE FORMA NE DE TOP
Şuan mevcut yönetim kapanmanın eşiğinden aldığı takımın ne forması ne de topu yoktu. Bu sorunları da halleden Tuncaspor, yeni sezona kaliteli oyuncuları transfer ederek tekrar eski günlerine dönme peşinde olacak.

VEKİL ÜN’DEN SEMT TAKIMINA ZİYARET
Bu sezon 1.Amatör Ligde boy gösterecek olan Edirne’nin köklü takımlarından olan Tuncaspor’un önemli ziyareti vardı. Tuncaspor’un semti olan
Barutluk Mahallesi semtinden olduğu bilinen Edirne Milletvekili Ediz Ün, takımı idmanda ziyaret etti. Vekil Ün’de semtinin takımına sonuna kadar destek vereceğini söyledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: