haber oku

TASKK 19.GENEL KURULU

admin ~ 23 Ekim 2023 ~ DİĞER BRANŞLAR, Genel, Tüm Manşetler ~ 214 Kez Görüntülendi. A- A+

ALİ DÜŞMEZ YENİDEN TASKK BAŞKANI SEÇİLİRKEN MUZAFFER YILDIRIM’I YÖNETİM KURULUNA ALDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun (TASKK) 19. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Ali Düşmez yeniden başkan seçilirken, yeni dönemde Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Muzaffer Yıldırım’ı da yönetim kuruluna aldı.

21 Ekim Cumartesi günü Ankara’da Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nda Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapıldı. Uzun süredir görevde olan Ali Düşmez, yapılan Seçimli Genel Kurul sonrasında mevcut başkanlık görevine devam etti. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu TASKK 19. Olağan kongresinde tekrar Genel Başkanlığa seçilen aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu TFF Başkanvekili ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’in görevde kalmasıyla birlikte ise yeni yönetimde Muzaffer Yıldırım da görev aldı.

Görev Dağılımı Daha Sonra Yapılacak

Ankara’da Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun 19.Olağan Genel Kurulu için Ankara’ya giden Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Muzaffer Yıldırım, mevcut başkan Ali Düşmez’e destek verdi. Ali Düşmez’in yeni ekibinde yer alan Muzaffer Yıldırım, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun yönetim kurulunda yer aldı. Görev dağılımı ise ilerleyen günlerde yapılacak.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun (TASKK) 19. Olağan Genel Kurulu’nda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Konya Milletvekili olan ve geçmiş dönem Spor Hizmetleri Genel Müdürü olan Mehmet Baykan ve genel kurul delegeleri katıldı.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: