haber oku

ONUR YAREN AYAYDIN KONUŞTU

admin ~ 17 Şubat 2024 ~ 3.LİG, Genel, Gündem, Tüm Manşetler ~ 224 Kez Görüntülendi. A- A+

EDİRNESPOR BAŞKANI ONUR YAREN AYAYDIN SADECE SPOREXTRA’YA ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Edirnespor’da yaşanan parasal sorunlardan dolayı futbolculardan açıklama gelmişti. Cevap hakkı doğan Edirnespor Başkanı Onur Yaren Ayaydın’dan sporextra.net özelinde önemli açıklamalar geldi .


GÖRÜŞMELERDE BİR NETİCE ALAMADIK
Futbolcuların birikmiş alacakları ile ilgili futbolcularla yaptığımız görüşmelerde bir netice alamadıklarını ifade eden Ayaydın,”Bugünkü yaşanan noktaya geldik.Malum bugüne kadar Edirne belediye başkanımız Recep Gürkan kulübümüzün tek en önemli destekçisiydi.”dedi.

31 MART’A KADAR DESTEK DEVAM EDECEK
Bu yaşanan süreç sonrası Recep Gürkan ile görüşmemizde 31 Mart’a kadar kulübe yine destek olacağını söyleyen Ayaydın,”Ancak şu bir gerçekti. Bugün 3. ligde oynayan takımlarda çok büyük bütçeler var. Bu şahısların karşılayabileceği bir bütçe değil.Şu anda bütün şehrin Edirne spor kulübüne Edirne spora destek olması lazım”.dedi.

ŞEHİRDEN DESTEK BEKLİYORUZ
Özellikle siyasilerimizden Edirne spora bugünkü yaşadığı sıkıntıların ortadan kalkması için desteklerini beklediklerini ifade eden Ayaydın,”Özellikle şunu belirtiyorum Herkes ne verirse biz yönetim olarak iki katını vereceğiz.Yaşanan süreci bir an önce ortadan kaldırmak istiyoruz. Futbolcuların şehri terk etme kararları ile ilgili aldığı kararın biz maddi sorunu çözdüğümüz de bu problemin ortadan kalkacağına inanıyoruz.Ancak en başta da belirttiğim gibi çok büyük bütçeler var.Futbolcularımızla gerekli görüşmeleri yapıyoruz,ancak birikmiş alacakları var. Bu sorunun ortadan kalkması için de bu birikmiş alacakların bir an önce ödenmesi gerekiyor.”dedi.


Etiketler: , , ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: