haber oku

LALAPAŞA ZORLU MAÇDA KAZANMASINI BİLDİ

admin ~ 19 Kasım 2023 ~ Gündem, SAL, Tüm Manşetler ~ 724 Kez Görüntülendi. A- A+

LALAPAŞA ZORLANSA’DA KAZANMASINI BİLDİ

Süper Amatör B Grubunda ilk maçında hükmen 3-0 kazanan Lalapaşaspor Yıldırım sahasında oynadığı Subaşıspor maçını’da kazanarak puan’ının 6 ya çıkarak liderliğini devam ettirdi.

İki takımında istekli başladığı maç’da 18.dk da Subaşıpor’dan Hamzanın kafa golü yan hakemin ofsayt uyarısı ile iptal olunca maç 0 – 0 devam etti. Lalapaşaspor’da Hakanın yakaladığı plase şutunu su başılı kaleci son anda uzaklaştırdı, Dk 27’de Subaşında Serhatın yakaladığı pozisyonu kaleci Bedirhan kurtararak oyun köşe vuruşu ile devam ettirdi.İki takımında gol pozisyonlarına yaklaştığı dakikalarda 44. dk’da Serhat kaleci Bedirhan’la birebir kaldığı pozisyonda kaleci ile çarpışınca her iki sporcunun’ da kaşı açıldı. İlk yarının bitişine yakın Lalapaşanın attığı gol ile ev sahibi ekip soyunma odasına 1-0 önde girdi.

İkinci yarıya hızlı başlayan Lalapaşaspor Yıldırayın ayaından bulduğu gol ile ikinci yaı erkenden farkı 2 ye çıkararak başladı, dk 55 de Serhatın uzaktan şutunu kaleci uzaklaştırdı, dk 71 de Lalapaşaspor yakaladığı fırsatı Hakan ile değerlendirerek farkı 3e çıkardı. 79. dk’da Hamza Erhanın müthiş golü ile farkı 2’ye indiren Subaşspor oyuna tekrar ortak olmak için üst üste ataklar bulmaya başladı, Maçın bitiş zamanın yakın Serhat bu sefer yakaladığı fırsatı değrlendirerek skoru 3 – 2 yapsada kalan dakikalarda iki takımda gol bulamayınca maç bu skorla sona ermiş oldu.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: