haber oku

HASRET BİTECEK

admin ~ 06 Şubat 2024 ~ BAL, Tüm Manşetler ~ 785 Kez Görüntülendi. A- A+

İBRAHİM MİLET-SELÇUK ÖZDEN ”HASRET BİTECEK”

Edirne Süper Amatör Lig A Grupta ligin ilk yarısını zirvede tamamlayan Osmanlıspor’da keyifler yerinde. Osmanlıspor’ un teknik patronları İbrahim Milet ve Selçuk Özden ”Şampiyonluk için çalışıyoruz, devre arası takviyeleri ile BAL hasretini dindireceğiz” dediler.

Edirne Süper Amatör A Grupta ligin ilk yarısında topladığı 16 puan ile ligin zirvesinde yer alan Osmanlıspor ligin ikinci yarısı için sıkı hazırlanıyor.

Osmanlıspor yapılacak takviyeler ile BAL hasretine son vermek istediklerini belirten Osmanlıspor Teknik Kadrosu ligin ilk yarısı ve ikinci yarı ile ilgili planlarını SPOREXTRA’ ya değerlendirdi.

Osmanlıspor Teknik Direktörleri İbrahim Milet ve Selçuk Özden ”Edirne’nin en köklü ve başarılı kulüplerinden biri olan Osmanlıspor ile sezon başında anlaştık. Yönetimimizle oturup konuşmamızda gençlerden oluşturacağımız bir ekibe bir kaç tecrübeli, karakterli ve kaliteli oyuncu katarak keyif veren güzel futbol oynayan bir takım oluşturacağımızı ilettik onlarda çok olumlu karşıladılar ve bize destek oldular. Genç ve gelişme açık oyuncu grubumuz çok kaliteli ve potansiyelli yaş ortalamamız 20 elimizden geldiğince onlarıda geliştirip oyunu da geliştirmeye çalışıyoruz.
Sezona 45 gün varken başladık sezon başı 34 antrenman ve 4 hazırlık maçı yaptık. Selçuk Özden hocam ile beraber hazırladığımız program dahilinde iyi hazırlandığımızı düşünüyoruz.
Osmanlıspor’un hedefi her zaman şampiyonluktur. Başarı geleneği olan büyük bir camiayız. Başkanlarımız Mehmet Sefa Acar ve Çağrı Muştu, yöneticilerimizden Kerim Çelik, Halil Bircan, Bekir Çayan ve ismini sayamadığımız kalabalık bir yönetim kurulumuz arkamızda bizi her konuda destekliyorlar. İlk maçımızda sakatlanan bir sporcumuz oldu spor yapmaya devam edebilmesi için özel hastanede bir ameliyat olması gerekiyordu bütün masrafını yönetimimiz karşıladı ameliyat edildi sporcumuz inşallah güçlü bir şekilde aramıza dönecektir tüm yönetimimize canı gönülden teşekkür etmek istiyoruz gerçekten ne kadar büyük bir ailenin parçası olduğumuzu bizlere hissettiriyorlar. Hüseyin Bakır amcamız var köyde yaşı 80 civarında sağ olsun köyde yaptığımız antrenmanlarda sahayı hazırlıyor çimi biçiyor Osmanlıspor sevdalısı gönülden ayrıca köyden küçük çocuklar gelip antrenmanları izliyor hani gerçekten 7 den 70’e Osmanlıspor köyünde futbol aşkı yanıyor. Osmanlıspor olarak amacımız süper amatör ligde şampiyon olmak bunun için çalışıyoruz sonrasında neler olur çıkarsak Bal ligi için neler yapabiliriz bakacağız ama şundan emin olabilirsiniz elimizdeki kaliteli ekibe 3-4 takviye yaparak bizler Bal liginde köyümüzü temsil edebileceğimizi düşünüyoruz.” Dediler.


Etiketler: , , , , ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: