haber oku

ERKAN DAVAS’DAN DESTEK ÇAĞRISI

admin ~ 19 Eylül 2023 ~ BAL, Gündem, Tüm Manşetler ~ 130 Kez Görüntülendi. A- A+

BU KULÜBÜN ACİLEN SİZLERİN DESTEĞİNE İHTİYACI VAR

Uzunköprüspor Başkanı Erkan Davas, destek çağrısında bulundu;

İlçemiz Uzunköprü’yü bu yıl tekrar Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) temsil etmeye hazırlanan Uzunköprüspor’da geride bıraktığımız haftalarda Başkanlık koltuğuna oturan eski Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbolcu Erkan Davas, sosyal medya hesabından Uzunköprüspor’lulara yardım çağrısında bulundu.

8 aylık bir dönemde kulübü sağlam temeller üzerine oturtup, BAL liginde takımı tutmak için mücadele etmek istediklerini belirten Uzunköprüspor Başkanı Erkan Davas, 1 Ekim’de ilk maçlarına çıkacaklarını belirterek, acil yardıma ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

“GELİN GELECEĞİN UZUNKÖPRÜSPOR’UNU BERABER İNŞA EDELİM”

Uzunköprüspor Başkanı Erkan Davas, yaptığı destek çağrısına şu ifadelerle yer verdi; “Kıymetli Uzunköprü’lüler ve Büyük Uzunköprüspor taraftarları. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla beraber gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ateşten bir gömlek giydiğimizin de farkındayız. Hedefimiz Uzunköprüspor’umuzu önemli bir değer olarak gördüğümüz BAL Liginde tutmak. Attığımız her adım mütevazi şartlarımıza uygun. 8 aylık bir dönemde olsa elimizden geldiği kadar Kulübümüzü sağlam temeller üzerine oturtup saygınlığı olan bir Uzunköprüspor yaratmaya çalışmak. Kılı kırk yararak mütevazi bir bütçe yaptık. Bu mütevazi bütçe bile 2,5-3 Milyon civarında. Başka şehirlerdeki kulüpler için bu çok küçük bir rakam olabilir. Ama kalılıcı bir geliri olmayan, kendi sahasında oynaması gereken maçlarini bile dışarıda oynamak zorunda kalan bir kulüp için hiçte kolay değil. Bizler gönüllü olarak çalışan 22 yönetim kurulu üyesi olarak acil ihtiyaçlarımız için kendi aramızda bir rakam toplayarak başlangıç yaptık. O da bizi 15 gün idare etti. Takimimiz dün (Cumartesi) itibariyle Ufuk hocamız nezaretinde çalışmalarına başladı. 1 Ekim de ilk maçımıza çikacağız. Önümüzde yaklaşık 1 aylık bir süreç var. Ve bizim acilen sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. Destek konusunda şehrimiz dinamiklerinin bazı çalışmaları var. Yanliz biliyoruz ki bu destekteki en büyük beklentimiz halkımız ve büyük Uzunköprüspor taraftarıdır. “Gelin geleceğin Uzunköprüspor’unu beraber inşa edelim”  Saygılarımla” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: