haber oku

EDİRNESPOR’DAN AYRILIYORLAR

admin ~ 21 Aralık 2023 ~ 3.LİG, Gündem, Tüm Manşetler ~ 604 Kez Görüntülendi. A- A+

EDİRNESPOR’DA FLAŞ AYRILIK

Son haftalardaki yükselişi ile dikkat çeken Edirnespor’da Ayvalıkgücü Belediyespor maç öncesi kulüpteki bazı oyuncuların bu önemli maç öncesi takımdan ayrıldı haberi ile çalkanaldı.

İlk yarının son haftasında kendi evinde Ayvalıkgücü Belediyespor’u ağırlayan Edirnespor,sahadan hem mağlubiyet ile ayrıldı hemde karşılaşma öncesinde  önemli ayrılıklarla çalkalandı. Golcü oyuncu Alperen Doğan’ın kırmızı kart cezası ve as kaleci Baver Kuçkar’ın kalesini 3’üncü kaleci olan Doğukan Aydaş korumuştu. Ancak işin diğer boyutu başka idi. Bundan 1 ay önce transfer ücretlerinin kalan bölümünü alamayan oyuncuların büyük bir bölümü TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK)’ye şikayet etmişlerdi. Bu sorun ile boğuşan yönetim bu krizi çözebilmek için büyük uğraş vermesiyle beraber kriz çözülmesine rağmen bazı oyuncuların durmaya niyeti yoktu. UÇK krizinden Edirnespor’u Belediye Başkanı Recep Gürkan çıkardı.4 milyon gibi büyük bir ödenek çıkmasını sağlayan Gürkan,oyuncuların serbest kalmasını engelledi.
sporextra.net’in araştırmaları sonucunda Alperen Doğan,Uğurcan Bekçi,Fevzi Can Bozkuş, Furkan Keleş ve bu sezon forma şansı bulamayan İsmail Karakaş ayrılma kararı verdi.
Bu sezon Edirnespor’da yıldızı parlayan Alperen Doğan’ın, Uğurcan Bekçi’nin Balıkesirspor ile anlaştıkları öğrenildi.Fevzi Can Bozkuş’un performans gereği ayrılık kararı alındığı İsmail Karakaş ve Furkan Keleş’inde kadroda yer bulamadığı için Doğukan Aydaş’ın 3’üncü kaleci konumunda olmasından dolayı oynayabileceği bir takıma gitmek için ayrılma kararı verdiği öğrenildi. ayrılma kararı verdikleri gelen bilgiler arasında.

Özellikle ilk yarıda takımda başarının en büyük pay sahibi olan Alperen Doğan takımda tutulmak için çaba sarf edilip edilmediği merak konusu oldu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: