haber oku

EDİRNE SPOR’DAN SERT AÇIKLAMA

admin ~ 01 Ekim 2023 ~ 3.LİG, Gündem, Tüm Manşetler ~ 151 Kez Görüntülendi. A- A+

 

Edirne Spor yönetimi bugün oynanan Kepez Spor maçındaki yönetiminden kaynaklı olarak Tekirdağ bölgesi hakemi Serkan Eryılmaz hakkında sert bir açıklama yaparak olayın TFF yönünde  takipçisi olacaklarını belirttiler.
Edirne Spor Yönetimi tarafından yapılan açıklamada ;

Sayın Edirnespor Camiası ve Değerli Edirne Halkı,

Bugün oynanan karşılaşmada yaşanan haksızlıklar ve hakemin kötü yönetimi karşısında, Edirnespor yönetimi olarak sessiz kalmayacağımızı ve bu tür haksızlıkların peşini bırakmayacağımızı bildirmek isteriz. Oyunun adil bir şekilde yönetilmediği nu maçta, iyi oyun sergileyen Edirnespor takımımızın önüne geçen haksız 2 kırmızı kart, tüm spor severlerin gözü önünde gerçekleşmiştir.

Ancak, tüm bu olumsuzluklara rağmen,25 Kasım Stadyumu’na gelerek bizleri destekleyen sevgili Edirne halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sizlerin desteğiyle daha güçlüyüz ve Edirne için savaşmaya devam edeceğiz.

Edirnespor olarak, adil ve sağlıklı bir spor ortamı için mücadelemizi sürdürecek, haksızlıklar karşısında boyun eğmeyeceğiz. Sizlerin desteğiyle daha da güçlenerek Edirne’nin adını en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: