haber oku

BJK’Lİ ABİSİNİN YOLUNDAN GİDİYOR

admin ~ 15 Mart 2024 ~ Gündem, Tüm Manşetler ~ 255 Kez Görüntülendi. A- A+

BEŞİKTAŞ ve U16 Milli Takım oyuncusu abisinin yolundan başarı bir şekilde devam ediyor.

ABİSİNİN YOLUNDAN GİDİYOR

Gölcük Karadenizspor’un 14 yaşındaki Emre Gürsel, Beşiktaş U17 takımında oynayan ve aynı zamanda U17 Milli Takım oyuncu abisi Cumali Gürsel’in izinden gidiyor.

 

Edirne’de devam eden U14 1.Kademe maçları Edirne Saraçhane Stadı’nda oynandı. Bu turnuvada dikkat çeken takımlardan biriyse Türkiye ve Kocaeli futboluna nam salmış olan Gölcük Karadenizspor’un oyuncuları göz dolduruyor.

Enes Cinemre’nin Gölcük Karadeniz’de gösterdiği performansın sonrası bir futbolcunun yıldızı daha parlıyor. Beşiktaş ve U17 Milli Takımının vazgeçilmez oyuncuları arasında olan Cumali Gürsel’in kardeşi de olan  sol stoper Emre Gürsel, Edirne’de gerçekleşen turnuvada Gölcük Karadeniz ile göz doldurdu. Futbol otoriterileri de Emre için abisi Cumali gibi yıldızının parlamaya hazır olduğu gibi üç büyüklerin peşinde olduğu öğrenildi. Gürsel’in Kocaeli ilinde oynanılan yerel lig turnuvalarında golleriyle ve asistleri ile boy göstermesiyle beraber Edirne’de yapılan turnuvada boy gösterdi.

İKİSİ AYNI KAREDE

Enes Cinemre ve Emre’nin abisi Cumali Gürsel’in U17 Milli Takımında aynı karede yer aldıkları fotoğrafları dikkatlerden kaçmadı.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: