haber oku

BAZI FUTBOLCULARA RAĞMEN

admin ~ 21 Nisan 2024 ~ BAL, Gündem, Tüm Manşetler ~ 413 Kez Görüntülendi. A- A+

PLAY-OFF’A KALDIK

Edirnespor, sahaya Baver Kuçkar, Tayfun Kırca, Ahmet Keleş, Kemal Can Aydemir, Abdulsamet Kırım, Haydar Deniz, Uğur Ayhan, Said Can Açıkalın, Yunus Özdemir, İlhan Topatar ve Serhan Yılmaz ilk 11’i ile çıktı.Mardin 1969 Spor da sahaya Amaç Ulaş Bayram, Mesih Kayabaş, Gencay Erten, Serdar Yiğit, Ali Kemal Özkan, Serkan Köse, İslam Çerioğlu, Ali Eren Karadağ, Mustafa Emirhan Özyaşar, Mehmet İlter ve Anıl Çıracı ilk 11’i ile çıktı.

 

Edirnespor, karşılaşmanın ilk 45 dakikasına hızlı başlasa da gol vuruşlarında başarılı olamadı. Mardin 1969 Spor da sarı kırmızılılar karşısında gol bulamayınca ilk yarı 0-0’lık beraberlikle sonuçlandı.İkinci yarının ilk bölümlerinde geriye yaslanan Edirnespor, hiç beklenmedik bir şekilde kötü futbol oynadı. Oynanan kötü futbol sahaya yansımaya devam ettiği 67’nci dakikada Serdar Yiğit’in golü ile Mardin 1969 1-0 öne geçti.87.dakikada Abdulsamet Kırım’ın golü 1-1 skor eşitlendi. Edirnespor, sahadan 1-1’lik skorla ayrılarak play-off’a kalmayı başardı. Ancak sahada bazı oyuncuların isteksiz oyunları gözden kaçmadı.

MAÇTAN ÖNCE NELER OLDU

Maçtan önce bazı sosyal medya organlarında açıklamalarda bulunan futbolcuların ligden düşen Arguvan ile Tarsus İdman Yurdu primlerini alamadıkları gerekçesiyle maça çıkmama kararı almışlardı. Cuma günü bu kriz maçtan önce çözülerek oyunculara ödeme yapıldı.

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: