haber oku

SÜPER AMATÖR’DE 2. HAFTA

admin ~ 17 Kasım 2023 ~ 1.AMATÖR, Gündem, Tüm Manşetler ~ 454 Kez Görüntülendi. A- A+

EDİRNE YEREL LİGİN’DE 2. HAFTA

İlk hafta maçlarını geride bıraktığımız Edirne Süper Amatör Ligin’de 2.hafta  bibirinden zevkli maçlara sahne olacak.

Ligin ikinci haftasında da ilgi çekici maçlar futbol severleri bekliyor.
Süper Amatör Küme A ve B grubunda 2. hafta programı belli oldu. Haftanın açılış maçları pazar günü A.Grubu ve B.Grubunda oynanacak.B.Grubu’nda saat 13:00’deki mücadelede ilk haftayı Çarşıspor’un çekilmesiyle maç oynamadan geçiren Lalapaşaspor ve kendi evinde beraberlik ile başlayan Subaşıspor birbirlerine rakip olacaklar. Bu grupta aynı gün ilk hafta beraberlik ile bitiren iki ekibin, Anafartalar ve İpsalaspor karşılaşmasına sahne olacak karşılaşma Keşan Sentetik Sahasında saat 13.00’te başlayacak.
B grubunda Çarşıspor ligden çekilmesinden ilk haftayı BAY geçiren Yeniimaretspor, bir kez daha maç yapmadan geçecek. Mega Gençspor’da haftayı normal BAY olarak geçecek.

Bu maçlar kaçmaz
A. Grubunda ikinci hafta maçları nefes keser. Pazar günü ilk hafta Osmanlıspor’a kaybeden Genç Aslanlar, Yıldırım sahasında saat 15.30’da yine kendisi gibi geçen hafta Keşan İY’e yenilen Yıldırım GB ile karşılaşacak. Genç Aslanlar kazanarak yarıştan kopmamak, Yıldırımspor ise galip gelerek rakibine ikinci ağır darbeyi vurmak istiyor.
Pazar günü bir diğer karşılaşma ise ilk haftayı BAY geçen Karlıova ile kendi evinde berabere kalan ilçe takımı Enez Belediyesi, arasında olacak karşılaşma 13:15’de Saraçhane 1 nolu sahada oyananacak. Haftanın kapanış müsabakasından olan Karaağaç Ardaspor ile geçen haftanın 3 puan alıp liderik için iddialı takımı Keşan İY, kozlarını kapışacak. Saraçhane Sahasındaki müsabakanın başlama saati 15.30
Osmanlı Spor’da ikinci haftayı fikstür gereği maç yapmadan BAY geçirecek.Süper Amatörde haftanın maçlar şu şekilde;

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: