haber oku

2. AMATÖR’DE İLK DEVRE SONA ERDİ

admin ~ 14 Mayıs 2024 ~ 2.AMATÖR, Tüm Manşetler ~ 258 Kez Görüntülendi. A- A+

2. AMATÖR’DE İLK DEVRE SONA ERDİ

Edirne ikinci Amatör Küme’de geçtiğimiz pazar günü oynanan maçların ardından A ve B grubunda ilk devre sona erdi. C grubunda ise 4. Hafta müsabaları ile karşılaşmalar devam edecek.

A,B ve C olmak üzere 4 Grupta toplam 13 takımın mücadele ettiği 2. Amatör Küme’de ilk 3 haftalı periyot sona erdi. A Grubunda Yıldırım Kazanova, B Grubunda Ata Genç, C grubunda 1964 Yıldızspor zirvede yer alıyor.

A GRUBUNDA LİDER KAZANOVA

A Grubunda Yıldırım Kazanova oynadığı 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alarak 7 puanla liderlik koltuğunda otururken, 25 Kasımspor, 4 puan’ ikinci sıradan takibini sürdürüyor. Aslıhanspor ve Sarayspor 3 puanla takiplerini sürdürüyorlar.

B GRUBUNDA LİDER ATA GENÇ

B Grubunda ilk yarı sona ererken Ata Genç Spor 2 galibiyet 1 beraberlik ile 7 puanla liderlik koltuğunda otururken en yakın takipçisi Ayşekadınspor 5 puanla 2. sırada yer alıyor, gruptaki diğer iddialı takım Havsa Yeni Mahalle 1 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet 4 puanla zirve yarışını sürdürüyor. Gruptaki bir diğer takım İstasyon Gençlikspor henüz puanla tanışamadı.

C GRUBUNDA YARIŞ DEVAM EDİYOR

İlçe ve Köy takımlarının bulunduğu Grupta 7 puanlı iki takımın zirve yarışına sahne oluyor, 1964 Yıldızspor ve yeni kurulan Uzunköprü Dereköyspor zirvede yer alıyor, zirve yarışındaki takımları yakından takip eden Keşan Özenspor ve Mescitpaşa 4 puanla yarıştaki takiplerini sürdüyorlar, grupta son sırada yer alan Beyendikspor ile henüz puanla tanışamadı.


Etiketler: , , , , , , ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: