haber oku

1.AMATÖR’DE BU HAFTA

admin ~ 24 Kasım 2023 ~ 1.AMATÖR, Tüm Manşetler ~ 476 Kez Görüntülendi. A- A+

1.AMATÖR ‘DE 3. HAFTA MÜCADELELERİ

İkinci haftasını geride bıraktığımız 1. Amatör Liginide 3. Hafta maçları ile 26.11.2023 Pazar günü futbol severler ile buluşacak.

1.Amatör A Grubunun açılış karşılaşması, yoluna hem kayıpsız olarak devam eden hem de karşılaşmalarını farklı kazanan Saraçhanespor ile ligin yeni ve iddialı ekiplerinden Kaleiçispor ile olacak olup karşılaşma saat 12:00’de Saraçhane 1 nolu sahasında oynanacaktır, gruptaki diğer karşılaşma ligin ilk iki haftasında galibiyetle buluşamamış olan Gazimihalspor ile bu sezon yeni bir yapılanma ile başlayan Enderspor ile olacak karşılaşma Saraçhane 2 nolu sahasında saat 14:30 da oynanacaktır, Grubun 3. Karşılaşması geçen sezon süper amatörün kapısından dönen bu sezonda şampiyonluk parolası ile başlayıp 2. maçında 1 galibiyet 1 beraberlik alarak 3 puan toplayan Süloğluspor ile eski günlerini tekrar arayan ligin bir başka iddialı takımı gurp ikincisi Tuncaspor arasında oynanacak olup karşılaşma Süloğlu sahasında saat 14:00 de oynanacaktır, 1. Amatör A Grubunu son karşılaşması Süper Amatörden düşen iki takımın karşılaşmasına sahne olacak Hıdırağa FK kendi evinde saat 14:00 Kirişhanespor ile karşılaşacak.

1.Amatör B Grubu müsabakalarının tamamı saat 14:00’de başlayacak olup Yeni Karpuzluspor ile Küplüspor iki belde takımı arasında oynacaktır iki takımda ilk galibiyetlerini almak için mücadele edecektir karşılama Yeni Karpuzlu sahasında oynanacaktır. Grubun ikinci müsabakası Kırcasalihspor ile 18 Kasımspor arasında Kırcasalih Beldesinde oynanacaktır, Grubun son müsabakası Lider Aşçıoğluspor ile ilk iki hafta’da puan ile tanışamayan Havsaspor arasında oynanacaktır.

1.Amatör A ve B grubundaki detaylı 3. Hafta programı şu şekildedir;


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: