haber oku

BÖLGESEL HEYECAN BAŞLIYOR

admin ~ 13 Ekim 2023 ~ BAL, Gündem, Tüm Manşetler ~ 215 Kez Görüntülendi. A- A+

BÖLGESEL AMATÖR LİG BAŞLIYOR

Bölgesel Amatör Lig’de Heyecan Başlıyor: 2. Grup’ta İlk Hafta Hakemleri Belli Oldu.

Yeni futbol sezonu, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grup’ta start alıyor. 2023-2024 sezonunun ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı.

Ligde yarın ve Pazar günü oynanacak olan maçlar, futbolseverlerin hafta sonu heyecanını iki katına çıkaracak gibi görünüyor.

Keşanspor kendi evinde  Babaeskispor ile Uzunköprüspor deplasmanda Kapaklıspor ile kozlarını paylaşacak. Keşanspor Babaeskispor maçında İstanbul bölgesi hakemi Kadir Akpınarın, Uzunköprüspor Kapaklıspor maçında İstanbul bölgesi Abdullah Murat Yoldaş düdük çalacağı duyuruldu. Zorlu  maçlarda  Keşanspor ve Uzunköprüspor  açısından sezonun geri kalanına dair sinyaller vereceği düşünülüyor.

İlk haftanın maçlarına sahne olacak stadyumlar, futbolseverleri takımlarını desteklemeye davet ediyor. Maçlar öncesinde takımların hazırlık süreçleri ve transfer çalışmaları ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Bu sezonun 2. Grup’ta geçen sezonlardan daha çekişmeli geçeceği, yeni transferler ve teknik heyet değişiklikleri ile takımların daha iddialı bir şekilde sahaya çıkacağı bekleniyor. Ligde ilk düdüğün çalacağı anın heyecanı futbolseverler tarafından hissedilmeye başlandı bile.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: